Optikai patch kábel, szerelt

 

AZONOS csatlakozókkal a végein:
szabványos hosszakban, minden szál típussal, készletről tudjuk biztosítani.


ELTÉRŐ csatlakozókkal a végein:
a hibrid patch kábeleket igény szerinti hosszúságban elkészítjük.

 

Optikai patch kábel, szerelt termékek

Az alábbi optikai patch kábeleket KÉSZLETRŐL tudjuk biztosítani:

Végződő csatlakozók:
EURO2000/PC - EURO2000/PC
EURO2000/APC - EURO2000/APC
FC/PC - FC/PC
FC/APC - FC/APC
SC/PC - SC/PC
SC/APC - SC/APC
ST/PC - ST/PC
LC/PC - LC/PC
LC/APC - LC/APC

Szál választék:
Optikai patch kábel, duplex, 2mm, SM 9/125, G.652.D
Optikai patch kábel, duplex, 2mm, MM OM1
Optikai patch kábel, duplex, 2mm, MM OM2
Optikai patch kábel, duplex, 2mm, MM OM3
Optikai patch kábel, duplex, 2mm, MM OM4

Hosszak: 1, 2, 3, 5, 10, 15, 25, 35m
A fentiektől eltérő hosszban rövid időn belül legyártjuk!
Végződő csatlakozók bármilyen variációban lehetnek:
EURO2000/PC
EURO2000/APC
FC/PC
FC/APC
SC/PC
SC/APC
ST/PC
LC/PC
LC/APC

Szál választék:
Optikai patch kábel, duplex, 2mm, SM 9/125, G.652.D
Optikai patch kábel, duplex, 2mm, MM OM1
Optikai patch kábel, duplex, 2mm, MM OM2
Optikai patch kábel, duplex, 2mm, MM OM3
Optikai patch kábel, duplex, 2mm, MM OM4

Hosszak: igény szerint!
easyweb