Tisztelt Partnereink!

 

Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy a budapesti kijárási korlátozások eltörlésének köszönhetően

üzletünk 2020.05.25. hétfő-től ismét a korábbi, már megszokott nyitvatartási rend szerint üzemel.


H - Cs: 8 - 16h,           P: 8 - 15h


Áruellátottságunk továbbra is zavartalan.

Nagyon fontosnak tartjuk a koronavírus elleni védekezést, ezért szeretnénk kérni mindenkit,

hogy a járványügyi szabályokat tartsa tiszteletben!


 - Üzletünkben az egészségügyi maszk használata kötelező.

 - Üzletünkben a védőtávolságot meg kell tartani.

 - Egyszerre két ügyfelet tudunk fogadni, magasabb létszám esetén

   üzletünk előtt lehet várakozni.

 - Rendeléseiket továbbra is szíveskedjenek email-ben leadni!

 - Minden beérkezett rendelésről visszaigazolást küldünk.

 - Lehetőség van továbbra is Futárral történő kiszállításra.

 - Bankkártyás fizetésre lehetőséget biztosítunk.


Köszönjük megértésüket és felelőségteljes együttműködésüket!


Üdvözlettel:
Rainbow Kft.

 

Optikai csatlakozó 2,1mm

 

Optikai csatlakozókat az alábbi kábelekhez forgalmazunk:


SM OS2, 9/125
MM OM1-2
MM OM3
MM OM4

MM OM5


Csatlakozó választék:

EURO2000/PC, EURO2000/APC, FC/PC, FC/APC, SC/PC, SC/APC, ST/PC, LC/PC, LC/APC

 

Optikai csatlakozó 2,1mm termékek

FOCSD-E2/P-9
Csatlakozó EURO2000/PC, 9/125, OS2

FOCSD-E2/A-9
Csatlakozó EURO2000/APC, 9/125, OS2

FOCSS-FC/P-9
Csatlakozó FC/PC, 9/125, OS2

FOCSS-FC/A-9
Csatlakozó FC/APC, 9/125, OS2

FOCSD-SC/P-9
Csatlakozó SC/PC, 9/125, DUPLEX, OS2

FOCS-SC/A-9
Csatlakozó SC/APC, 9/125, DUPLEX, OS2

FOCSS-ST/P-9
Csatlakozó ST/PC, SM, 9/125 OS2

FOCSD-LC/P-9
Csatlakozó LC/PC, 9/125, DUPLEX, OS2

FOCSD-LC/A-9
Csatlakozó LC/APC, 9/125, DUPLEX, OS2
FOCSD-E2/P-1-2
Csatlakozó EURO2000/PC, MM, OM1-2

FOCSS-FC/P-1-2
Csatlakozó FC/PC, MM, OM1-2

FOCSD-SC/P-1-2
Csatlakozó SC/PC, MM, OM1-2, DUPLEX

FOCSS-ST/P-1-2
Csatlakozó ST/PC, MM, OM1-2

FOCSD-LC/P-1-2
Csatlakozó LC/PC, MM, OM1-2, DUPLEX
FOCSD-LC/P-3
Csatlakozó LC/PC, MM, OM3, DUPLEX

FOCSD-SC/P-3
Csatlakozó SC/PC, MM, OM3, DUPLEX
FOCSD-E2/P-4
Csatlakozó EURO2000/PC, MM, OM4

FOCSD-SC/P-4
Csatlakozó SC/PC, MM, OM4, DUPLEX

FOCSD-LC/P-4
Csatlakozó LC/PC, MM, OM4, DUPLEX
easyweb