Tisztelt Partnereink!

 

Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy a budapesti kijárási korlátozások eltörlésének köszönhetően

üzletünk 2020.05.25. hétfő-től ismét a korábbi, már megszokott nyitvatartási rend szerint üzemel.


H - Cs: 8 - 16h,           P: 8 - 15h


Áruellátottságunk továbbra is zavartalan.

Nagyon fontosnak tartjuk a koronavírus elleni védekezést, ezért szeretnénk kérni mindenkit,

hogy a járványügyi szabályokat tartsa tiszteletben!


 - Üzletünkben az egészségügyi maszk használata kötelező.

 - Üzletünkben a védőtávolságot meg kell tartani.

 - Egyszerre két ügyfelet tudunk fogadni, magasabb létszám esetén

   üzletünk előtt lehet várakozni.

 - Rendeléseiket továbbra is szíveskedjenek email-ben leadni!

 - Minden beérkezett rendelésről visszaigazolást küldünk.

 - Lehetőség van továbbra is Futárral történő kiszállításra.

 - Bankkártyás fizetésre lehetőséget biztosítunk.


Köszönjük megértésüket és felelőségteljes együttműködésüket!


Üdvözlettel:
Rainbow Kft.

 

Optikai pigtail kábel

 

Felhasználás: kültéri, beltéri kábelek végződtetéséhez
Külső köpeny: Tight Buffer, Easy Strip
Szálszám: 1

Száltípus: igény szerint: SM, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5
Csatlakozó: igény szerint
Kiszerelés: 1,5m-es szál

 

Optikai pigtail kábel termékek

 Az alábbi pigtail kábeleket tudjuk legyártani:

Csatlakozó választék:
EURO2000/PC, EURO2000/APC, FC/PC, FC/APC, SC/PC, SC/APC, ST/PC, LC/PC, LC/APC


Szál választék:
Pigtail, 9/125 SM, tight buffer, easy strip 1,5m
Pigtail, OM1 MM, tight buffer, easy strip 1,5m
Pigtail, OM2 MM, tight buffer, easy strip 1,5m
Pigtail, OM3 MM, tight buffer, easy strip 1,5m
Pigtail, OM4 MM, tight buffer, easy strip 1,5m
FOPGxxxx
easyweb