Tisztelt Partnerünk!

 

Szeretnénk tájékoztatni mindenkit a megváltozott helyzettel kapcsolatban:

 

Áruellátottságunk jelen pillanatban úgy tűnik zavartalan. Korábban is igyekeztünk igen komoly raktárkészletet tartani, hogy gond nélkül ki tudjuk szolgálni az igényeket.

Nagyon fontosnak tartjuk a koronavírus elleni védekezést és szeretnénk kérni mindenkit, hogy legyen elővigyázatos, együttműködő, és tegyen meg mindent a helyzet leküzdésének érdekében!

Kollégáink folyamatosan figyelik a járványügyi tájékoztatókat, közleményeket, rendelkezéseket. Ezeket figyelembe véve 2020.03.18-tól az alábbi óvintézkedéseket vezetjük be:

Üzletünkben a személyes kiszolgálást, kontaktust határozatlan időre minimálisra csökkentjük.

Rendeléseiket szíveskedjenek email-ben leadni!

Kisebb 1-2 db-os rendelés esetén esetleg telefonon is lehet rendelni, de elsődlegesen az email-t preferáljuk!

Minden beérkezett rendelésről visszaigazolást küldünk.

A rendelés leadása után ne induljon el addig, amíg nem jelezzük, hogy az áru összekészítésre került!

Lehetőség van továbbra is Futárral történő kiszállításra.

A készpénzforgalmat szüneteltetjük. Készpénzes Vásárlóink részére előre utalásos számlát tudunk kiállítani.

Áruátvételkor szíveskedjenek üzletünk előtt megvárni a kiszolgálást!

 

Jelen pillanatban nyitva tartásunk: H-P 8h – 15h

 

Köszönjük megértésüket és felelőségteljes együttműködésüket!

 

Üdvözlettel:

 

Rainbow Kft.



Optikai toldó

 

Optikai toldókat az alábbi kábelekhez forgalmazunk:


SM OS2, 9/125
MM OM1-2
MM OM3
MM OM4

MM OM5



Toldó csatlakozó választék:

EURO2000/PC, EURO2000/APC, FC/PC, FC/APC, SC/PC, SC/APC, ST/PC, LC/PC, LC/APC

 

Optikai toldó termékek

FOTD-E2/AP-9
Optikai toldó EURO2000/APC, 9/125, OS2

FOTD-E2/PC-9
Optikai toldó EURO2000/PC, 9/125, OS2

FOTS-FC/AP-9
Optikai toldó FC/APC, 9/125, OS2, 1D

FOTS-FC/PC-9
Optikai toldó FC/PC, 9/125, OS2, 1D

FOTD-LC/AP-9
Optikai toldó LC/APC, 9/125,DUPLEX, OS2

FOTD-LC/PC-9
Optikai toldó LC/PC, 9/125,DUPLEX, OS2

FOTQ-LC/PC-9
Optikai toldó LC/PC Quad, SM, 9/125 OS2

FOTS-SC/AP-9
Optikai toldó SC/APC, 9/125,SIMPLEX, OS2

FOTD-SC/AP-9
Optikai toldó SC/APC, 9/125,DUPLEX, OS2

FOTS-SC/PC-9
Optikai toldó SC/PC, 9/125,SIMPLEX, OS2

FOTD-SC/PC-9
Optikai toldó SC/PC, 9/125,DUPLEX, OS2

FOTS-ST/PC-9
Optikai toldó ST/PC, SM, 9/125, OS2
FOTD-E2PC-1-2
Optikai toldó EURO2000/PC OM1-2

FOTS-FCPC-1-2
Optikai toldó FC/PC, OM1-2, 1D

FOTD-LCPC-1-2
Optikai toldó LC/PC, OM1-2, DUPLEX

FOTQ-LCPC-1-2
Optikai toldó LC/PC Quad, OM1-2

FOTS-SCPC-1-2
Optikai toldó SC/PC, OM1-2, SIMPLEX

FOTD-SCPC-1-2
Optikai toldó SC/PC, OM1-2,DUPLEX

FOTS-STPC-1-2
Optikai toldó ST/PC, OM1-2

FOTD-E2PC-1-2
Optikai toldó EURO2000/PC OM1-2

FOTS-FCPC-1-2
Optikai toldó FC/PC, OM1-2, 1D

FOTD-LCPC-1-2
Optikai toldó LC/PC, OM1-2, DUPLEX

FOTQ-LCPC-1-2
Optikai toldó LC/PC Quad, OM1-2

FOTS-SCPC-1-2
Optikai toldó SC/PC, OM1-2, SIMPLEX

FOTD-SCPC-1-2
Optikai toldó SC/PC, OM1-2,DUPLEX

FOTS-STPC-1-2
Optikai toldó ST/PC, OM1-2
FOTD-LC/PC-3
Optikai toldó LC/PC, OM3, DUPLEX

FOTS-SC/PC-3
Optikai toldó SC/PC, OM3, SIMPLEX

FOTD-SC/PC-3
Optikai toldó SC/PC, OM3, DUPLEX
FOTD-E2/PC-4
Optikai toldó EURO2000/PC OM4

FOTD-LC/PC-4
Optikai toldó LC/PC OM4, DUPLEX

FOTD-LC/APC-4
Optikai toldó LC/APC OM4, DUPLEX

FOTS-SC/PC-4
Optikai toldó SC/PC OM4, SIMPLEX

FOTD-SC/PC-4
Optikai toldó SC/PC OM4, DUPLEX

FOTD-SC/APC-4
Optikai toldó SC/APC OM4, DUPLEX
easyweb