Optikai hálózat

Optikai hálózati üzletágunk foglalkozik:

 

Optikai hálózat típusai

 

Szálszám: 2
Duplex, High Density 2,1/4,4mm
Tight Buffer: közvetlenül csatlakozóval szerelhető 

Külső köpeny: LSOH LSZH1 
Száltípus: SM, OM1, OM2, OM3, OM4 
Színek: SM=sárga, OM1=narancssárga, OM2=narancssárga, OM3=aqua, OM4=lila 
Kiszerelés: fadobon

 
 

Felhasználás: Kültéren
Külső köpeny: thermoplastic LSZH1 
Rágcsálóvédelem: fémes
Szálszám: 4-8-12-24 
Száltípus: SM, OM1, OM2, OM3, OM4
Szálak védelme: Loose Tube
Kiszerelés: fadobon

 
 

Felhasználás: Kültéren-beltéren
Külső köpeny: thermoplastic LSZH1 
Rágcsálóvédelem: kevlár (nem fémes)
Szálszám: 4-8-12-24 
Száltípus: SM, OM1, OM2, OM3, OM4
Szálak védelme: Loose Tube
Kiszerelés: fadobon

 
 

Felhasználás: kültéri, beltéri kábelek végződtetéséhez
Külső köpeny: Tight Buffer, Easy Strip
Szálszám: 1

Száltípus: igény szerint: SM, OM1, OM2, OM3, OM4
Csatlakozó: igény szerint
Kiszerelés: 1,5m-es szál

 
 

Optikai kötőtálcák az optikai kábelek 19"-os rack szekrényben történő szálvégződtetésére:

 
 

Optikai szálhegesztések védelmére, valamint kábel csatlakozóban történő végződtetésére szolgáló dobozok beltéri és kültéri változatban.

 
 

Optikai toldókat az alábbi kábelekhez forgalmazunk:


SM OS2, 9/125
MM OM1-2
MM OM3
MM OM4


Toldó csatlakozó választék:

EURO2000/PC, EURO2000/APC, FC/PC, FC/APC, SC/PC, SC/APC, ST/PC, LC/PC, LC/APC

 
 

Optikai csatlakozókat az alábbi kábelekhez forgalmazunk:


SM OS2, 9/125
MM OM1-2
MM OM3
MM OM4


Csatlakozó választék:

EURO2000/PC, EURO2000/APC, FC/PC, FC/APC, SC/PC, SC/APC, ST/PC, LC/PC, LC/APC

 
 

KÉSZLETRŐL tudjuk biztosítani:

- patch kábeleket AZONOS csatlakozókkal a végein,

- szabványos hosszakban,

- minden szál típussal,


ELKÉSZÍTJÜK:

- hibrid patch kábeleket ELTÉRŐ csatlakozókkal a végein,
- igény szerinti hosszúságban.

 
 

Optikai kábelek kötéséhez rendelése beszerezzük a szükséges szerelési anyagokat, szerszámokat:


- kevlárvágó olló

- csupaszító fogó

- zsugorcső

- törlőkendő

- isopropil alkohol

- száltörő

- kézi mikroszkóp

 
easyweb