Tisztelt Partnerünk!

 

Szeretnénk tájékoztatni mindenkit a megváltozott helyzettel kapcsolatban:

 

Áruellátottságunk jelen pillanatban úgy tűnik zavartalan. Korábban is igyekeztünk igen komoly raktárkészletet tartani, hogy gond nélkül ki tudjuk szolgálni az igényeket.

Nagyon fontosnak tartjuk a koronavírus elleni védekezést és szeretnénk kérni mindenkit, hogy legyen elővigyázatos, együttműködő, és tegyen meg mindent a helyzet leküzdésének érdekében!

Kollégáink folyamatosan figyelik a járványügyi tájékoztatókat, közleményeket, rendelkezéseket. Ezeket figyelembe véve 2020.03.18-tól az alábbi óvintézkedéseket vezetjük be:

Üzletünkben a személyes kiszolgálást, kontaktust határozatlan időre minimálisra csökkentjük.

Rendeléseiket szíveskedjenek email-ben leadni!

Kisebb 1-2 db-os rendelés esetén esetleg telefonon is lehet rendelni, de elsődlegesen az email-t preferáljuk!

Minden beérkezett rendelésről visszaigazolást küldünk.

A rendelés leadása után ne induljon el addig, amíg nem jelezzük, hogy az áru összekészítésre került!

Lehetőség van továbbra is Futárral történő kiszállításra.

A készpénzforgalmat szüneteltetjük. Készpénzes Vásárlóink részére előre utalásos számlát tudunk kiállítani.

Áruátvételkor szíveskedjenek üzletünk előtt megvárni a kiszolgálást!

 

Jelen pillanatban nyitva tartásunk: H-P 8h – 15h

 

Köszönjük megértésüket és felelőségteljes együttműködésüket!

 

Üdvözlettel:

 

Rainbow Kft.



Optikai hálózat

Optikai hálózati üzletágunk foglalkozik:

 

Optikai hálózat típusai

 

Szálszám: 2
Duplex, High Density 2,1/4,4mm
Tight Buffer: közvetlenül csatlakozóval szerelhető 

Külső köpeny: LSOH LSZH1 
Száltípus: SM, OM1, OM2, OM3, OM4
Színek: SM=sárga, OM1=narancssárga, OM2=narancssárga, OM3=aqua, OM4=lila
Kiszerelés: fadobon

 
 

Felhasználás: Kültéren
Külső köpeny: thermoplastic LSZH1 
Rágcsálóvédelem: fémes
Szálszám: 4-8-12-24 
Száltípus: SM, OM1, OM2, OM3, OM4
Szálak védelme: Loose Tube
Kiszerelés: fadobon

 
 

Felhasználás: Kültéren-beltéren
Külső köpeny: thermoplastic LSZH1 
Rágcsálóvédelem: kevlár (nem fémes)
Szálszám: 4-8-12-24 
Száltípus: SM, OM1, OM2, OM3, OM4
Szálak védelme: Loose Tube
Kiszerelés: fadobon

 
 

Felhasználás: kültéri, beltéri kábelek végződtetéséhez
Külső köpeny: Tight Buffer, Easy Strip
Szálszám: 1

Száltípus: igény szerint: SM, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5
Csatlakozó: igény szerint
Kiszerelés: 1,5m-es szál

 
 

Optikai kötőtálcák az optikai kábelek 19"-os rack szekrényben történő szálvégződtetésére:

 
 

Optikai szálhegesztések védelmére, valamint kábel csatlakozóban történő végződtetésére szolgáló dobozok beltéri és kültéri változatban.

 
 

Optikai toldókat az alábbi kábelekhez forgalmazunk:


SM OS2, 9/125
MM OM1-2
MM OM3
MM OM4

MM OM5



Toldó csatlakozó választék:

EURO2000/PC, EURO2000/APC, FC/PC, FC/APC, SC/PC, SC/APC, ST/PC, LC/PC, LC/APC

 
 

Optikai csatlakozókat az alábbi kábelekhez forgalmazunk:


SM OS2, 9/125
MM OM1-2
MM OM3
MM OM4

MM OM5


Csatlakozó választék:

EURO2000/PC, EURO2000/APC, FC/PC, FC/APC, SC/PC, SC/APC, ST/PC, LC/PC, LC/APC

 
 

KÉSZLETRŐL tudjuk biztosítani:

- patch kábeleket AZONOS csatlakozókkal a végein,

- szabványos hosszakban,

- minden szál típussal,


ELKÉSZÍTJÜK:

- hibrid patch kábeleket ELTÉRŐ csatlakozókkal a végein,
- igény szerinti hosszúságban.

 
 

Optikai kábelek kötéséhez rendelése beszerezzük a szükséges szerelési anyagokat, szerszámokat:


- kevlárvágó olló

- csupaszító fogó

- zsugorcső

- törlőkendő

- isopropil alkohol

- száltörő

- kézi mikroszkóp

 
easyweb